Компанія ТОВ «НВП «УКРАЇНСЬКА ІЗОЛЯЦІЯ»
(ЄДРПОУ – 36640096)
Компанія ТОВ «НВП «УКРАЇНСЬКА ІЗОЛЯЦІЯ» – провідний виробник виробів з базальтових та мінеральних волокон. Успіх нашого підприємства обумовлений багаторічним досвідом успішного виробництва продукції з базальтових і мінераловатних волокон, відпрацьованої системою контролю якості, постійним прагненням вдосконалюватися.

Ми успішно співпрацюємо як з українськими, так і з закордонними споживачами по всьому світу. Для забезпечення найкращих умов поставок співпрацюємо з великими транспортними компаніями, що гарантують своєчасну доставку продукції в будь-яку точку України і світу.

Вироби з базальтового волокна необхідні для різних галузей промисловості – енергетики, металургії, хімічної промисловості, будівництва. Вони мають високу міцність, довговічність і стійкість до дії агресивного середовища (розчини солей, кислот, лугів). Експлуатація виробів з кам’яної вати можлива в широкому діапазоні температур: від – 180 С ° до + 850 С °.

Менеджери нашої компанії завжди із задоволенням проконсультують Вас з будь-яких питань, що стосуються теплоізоляційних матеріалів.

Продукція яку ми пропонуємо:
Вся продукція, пропонована ТОВ «НВП «УКРАЇНСЬКА ІЗОЛЯЦІЯ», має всі необхідні документи, які вимагає українське законодавство, а саме:

  • Сертифікат відповідності,
  • Протокол сертифікаційних випробувань;
  • Протокол випробувань на негорючість матеріалу
  • Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на продукцію.

Будемо раді співпраці!